top of page
Опубліковано: 11 січня 2019 р.

Вони навчатимуть по-новому

P1040043.JPG

У Диканській РДА минулої п’ятниці, 4 січня, пройшло урочисте вручення сертифікатів заступникам директорів та вчителям майбутніх перших класів шкіл району, які прагнуть зробити навчання цікавим та захоплюючим для дітей за допомогою новітніх освітніх технологій.
Голова РДА Володимир Шкарбань привітав присутніх зі святами та успішним проходженням курсу за програмою Нова Українська Школа.
Ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Віталій Зелюк висловив вдячність педагогам, які пройшли спеціальну підготовку за програмою НУШ, та вручив сертифікати. 
"Нова Українська Школа" – вкрай потрібна докорінна реформа, яка зупинить негативні тенденції і перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкурентоспроможності України.
Прес-служба райдержадміністрації. 

Прагнути неможливого, щоб досягти максимального

Владислав Насонов.jpg
49050794_1224094541078619_22032792159550
48421537_1224112931076780_11508153256593
Старші агрономи сівозміни Сергій Дащенко
48405951_1224097437744996_41524452745029

У передноворічні дні ТОВ “Агрофірма імені Довженка”, що входить до агропромхолдингу “Астарта-Київ”, запросила до Шишацького районного будинку культури делегації зі своїх підрозділів, щоб, так би мовити, у родинному колі підбити підсумки року, що добігав кінця. А родина в агрофірми чималенька: господарює нині вона на землях чотирьох районів – Диканського, Гадяцького, Зіньківського та Шишацького, вісім її виробничих підрозділів обробляють 45 тисяч гектарів. Як працювалося протягом року, присутні мали добру нагоду згадати, переглядаючи корпоративний фільм “Підсумки року. Прагнути неможливого, щоб досягти максимального”. За півгодини на екрані промайнув весь 2018-ий, з непростими трудовими буднями, виробничими успіхами, пам’ятними подіями, незабутніми враженнями. Отримано високі врожаї й вагомі надої, створено центральний механізований загін, центральну сервісну та диспетчерську служби, централізовано бухгалтерію. І генеральний директор ТОВ “Агрофірма імені Довженка” Сергій Жилін у своїй доповіді, називаючи цифри і факти, знову підтвердив: для агроформування, яке він очолює, минулий рік був успішним. Отримали по 59,4 ц/га озимої пшениці, 45 ц/га
 – озимого жита, 46,6 ц/га – ярого ячменю, 26,7 ц/га – вівса, по 47,3 ц/га зібрали гороху, по 29,5 ц/га дала соя, 34,5 ц/га – соняшник, 102,4 ц/га – кукурудза. А цукровий буряк вродив найщедріше серед агрофірм холдингу “Астарта-Київ” – по 557,8 ц/га.
Воістину рекордними стали цьогоріч врожаї цукристих на землях ВП “Шишацька” (662 ц/га) та ВП “Балясне” 
(661,4 ц/га),  а озимої пшениці – у ВП “Орданівка”, ця культура дала найвищий врожай по агрофірмі 
(72,2 ц/га).
Дванадцять молочнотварних ферм ТОВ “Агрофірма імені Довженка” – це більше 12 тисяч голів ВРХ, це щоденно майже 130 тонн молока високої якості.
Сергій Жилін зазначив, що таких результатів вдалося досягти завдяки команді професіоналів: “Наш успіх – це спільна справа кожного працівника агрофірми”. Варто зазначити, що у професійний розвиток своїх працівників "АСТАРТА" інвестує постійно, тож агрономи й механізатори, інженери й тваринники новацій не бояться, що й дає змогу впроваджувати новітні технології на всіх ділянках виробництва.
ТОВ “Агрофірма імені Довженка” зарекомендувало себе соціально відповідальним партнером, протягом року у соціальну сферу громад, на землях яких господарює, вкладено майже 5 мільйонів гривень.
А ще товариство стало переможцем Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків – 2017”. У 2018 році агрофірма  сплатила до державного і місцевих бюджетів більше  365 мільйонів гривень податків.
Генеральний директор ТОВ “Агрофірма імені Довженка” Сергій Жилін вручив відзнаки за сумлінну працю кращим трудівникам. Серед них і з виробничих підрозділів “Балясне” та “Орданівка”: оператори машинного доїння Ірина Снітко, Тетяна Бараш, Наталія Семиборода, механізатори Антон Осінній, Володимир Осінній, Віктор Пасічник, Владислав Насонов, Сергій Череватий, Євгеній Дежнюк, Віктор Жданов, водій Сергій Безкоровайний, слюсар-ремонтник Олександр Жук, сторож Максим Негляд.
Запросили на сцену й очільників  громад та подякували їм за співпрацю.
Зі щирими словами вдячності за ефективне господарювання та побажаннями нових вагомих здобутків до трудівників агрофірми звернувся голова Шишацької районної ради Владислав Сафонов. Він вручив Подяку за активну громадянську позицію генеральному директору ТОВ “Агрофірма імені Довженка”, депутату Шишацької районної ради Сергію Жиліну, який у 2018 році відзначив і скромний ювілей – 30 років роботи у сільському господарстві.
Присутніх почастували запашним короваєм, а студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського подарували учасникам зібрання змістовний концерт. Свято залишило приємний слід і надихнуло трудівників агрофірми на нові виробничі перемоги.
Світлана Глушко.
Фото Юрія Кривошея.
 

Подарували дiтям казку

PC230029.JPG
PC230036.JPG
PC230024.JPG

Свято “Повернемо казку дітям”, яке відбулося напередодні Нового року в районному будинку культури, стало тим ключиком, який допоміг громаді об’єднатися і подарувати гарний настрій дітям та створити святкову атмосферу. А ще – зібрати кошти в сумі 6200 гривень для нашого маленького земляка Костика Суського, який мужньо бореться з підступною хворобою: вони були передані батькам хлопчика на його лікування.
Благодійний ярмарок організували Сніжана Бундур та Сніжана Бородай, які разом з енергійним молодим колективом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) напекли смаколиків, наробили новорічних сувенірів та іграшок для продажу. У цьому їм допомогли працівниці дитячих садочків “Ромашка”, “Теремок” і “Сонечко”, піцерії “Бегемот”, Вікторія Миргородець, Лариса Фесенко та інші диканські господині. 
Цікаві майстер-класи для дітей організувала креативна Оксана Серга, провести їх допомагали Аліна Радько, Ольга Воронянська, Катерина Онищенко, Людмила Дядюра. Талановита Вікторія Громова провела улюблений майстер-клас ліплення з глини. Чудову фотозону оформила Майя Кібальник. Долучилася до проведення свята і Юлія Стєнкова: вона пропонувала юним модницям прикраси в стилі канзаші.
Змістовні інтелектуальні і фізичні випробування маленьким диканцям пропонували керівники ГО “Православні скаути України” в Полтавському регіоні Анна і В’ячеслав Таранченки.
А потім і дорослі, і малі поринули у світ новорічних пригод разом із казковими героями, талановитими хлопчиками й дівчатками – працівниками та вихованцями обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Дякуємо Диканській селищній раді, яка придбала всі необхідні матеріали для майстер-класів та солодощі, а також відділу культури і туризму райдержадміністрації, працівникам районного будинку культури.
Радіємо з того, що ініціативи ГО “Зелене серце” продовжують жити, єднаючи людей та даруючи радість іншим!
Яна Трутень, менеджерка проектів ГО “Зелене серце”. Фото Валентини ДІДЕНКО.

bottom of page