ДИКАНСЬКА

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Опубліковано:  21 лютого 2020 р.

“Ромашковий” затишок у Ландарях

Чотири роки тому в Ландарях після тривалої перерви відновив свою роботу дитсадок “Ромашка”. Дитячий заклад відвідує 13 малюків, про їхній всебічний розвиток, повноцінне харчування дбають молода й енергійна завідуюча Каріна Бондаренко, в.о. вихователя Зоя Мартем’янова, помічник вихователя Оксана Домненко і кухар Тетяна Ландар.
Тут є Інтернет, оргтехніка, зокрема кольоровий принтер, що дозволяє власноруч виготовляти унаочнення.
Батьки вихованців задоволені прекрасними святами, які проходять у “Ромашці” (музичний супровід забезпечує завідуючий Ландарівським СКФ Анатолій Решетняк), різноманітними виставками. У вирішенні нагальних питань працівники  дитсадка тісно співпрацюють з Андріївським сільським головою Тетяною Белей, з керівництвом ПАФ “Подоляка” і ПАФ “Відродження”. 
На фото Валентини Діденко: вихованці ДНЗ “Ромашка” із З.Мартем’яновою, К.Бондаренко і О.Домненко. 

Афганістан… Уже більше 30 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.  Афганська війна, брудна, неоголошена... Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі сердець, особливо материнських. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика. 
15 лютого 1989 року останній наш солдат був виведений за межі республіки Афганістан. Цей день завершив календар афганської війни для радянських людей. Була дописана остання сторінка героїчного і драматичного літопису. Припинилися похоронки з Кандагара і Баграма, Джелалабада і Кабула.

Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану

Усіх нас єднає  природа

У Диканському НВК імені М.В.Гоголя проведено тиждень природничих наук. Учнями навчального закладу, учителями кафедри природничих наук А.В.Макаренко, Н.А.Харченко, А.Ю.Самуйлик, О.С.Передерій, Ю.В.Тютюнник збережено традиції попередніх років та внесено елементи новизни і нестандартності.
Автор екологічного проєкту “Проблеми неоекології: поширення амброзії полинолистої на території селища Диканьки та способи  боротьби з нею” Поліна Ляхова ознайомила учнівську аудиторію з результатами своєї  роботи. Аліна Кваша  у своїй  презентації “Увага! Коронавірус!” розкрила особливості небезпечної  інфекції та способи запобігання їй. А Олександр Токар розповів про природні ліки – лікарські рослини нашої  місцевості.

© Сайт создан на  Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now